אודות הכינוס

אנו שמחים לעדכן על יציאתו לדרך של הכינוס "תזונה מונעת – איחוד כוחות" ה-16.

מבקשים לשתף אתכם בחדוות היצירה של הכינוס שיעסוק בנושא “מדע, מחקר ותזונה”, המהווה הזדמנות מצוינת למפגש/התחככות/הפרייה הדדית של חוקרים ומדענים מהארץ והעולם בתחום מדע התזונה.
הכינוס, כשמו, מהווה מפגש של “איחוד כוחות”, הכולל גופים מקצועיים, אנשי מקצוע, חוקרים, מדענים, אנשי מו”פ, חינוך ועוד, ומספק במה חשובה לעדכונים מקצועיים חדשים, מגמות עתידיות, הצגת דעות, נקודות מבט מדוברים/מומחים ולהיכרות עם יישומים שניתן להחיל במסגרת העבודה היומיומית.
בנוסף, מהווה המפגש הזדמנות חשיפה למוצרים ושירותים, המוצגים לראווה במסגרת התערוכה המקצועית המרשימה, בה נוטלות חלק כ- 80 חברות, וכוללת פיתוחים וחידושים אחרונים בעולם המזון והתזונה על כל היבטיה (מזון, טכנולוגיה, ספרות, כלים חינוכיים ועוד).
השנה, בחרנו לספק במה מקצועית ולהביא לידי ביטוי בצורה מקצועית ומכובדת את העשייה החשובה בתחום “מדע, מחקר ותזונה”, ברבדים וברמות השונות. שימת דגש מיוחדת תינתן להשפעה החשובה והמכרעת שיש לתזונה על הבריאות והחולי של בני האדם, תוך התמקדות בשיפור איכות החיים, מניעת מחלות, הארכת חיים, טיפול אישי ואיכות טיפולית מירבית, בהסתמך על חידושי התזונה, המצויה על סדר היום של המטפלים, הממשלות וארגונים בינלאומיים, המנסים להציב גבולות על מנת לבלום את מגפות ההשמנה, הסוכרת ועוד. 
המחקרים בתחום התזונה בשנים האחרונות צוברים תאוצה מיוחדת ומחדדים את המעמד החשוב לו זוכה “מדע התזונה” בקרב החוקרים והמדענים בארץ ובעולם, תוך שימוש מושכל של העדכונים המחקריים. אין ספק שהתגובות והמשובים שהתקבלו במהלך השנים מהמומחים בארץ ובחו”ל מהווים חיזוק חשוב לחוקרים בשטח, ומציבים אותם במקום טוב בעשייה ובתרומתם לקידום נושא התזונה, כאשר היעד המרכזי הינו תכנון, בנייה, יעוץ וטיפול בתזונה, במטרה לשפר את בריאות הציבור, למנוע התפתחות מחלות חדשות והארכת חיים איכותיים. 
לכינוס השנה יהיו שותפים טובי החוקרים והמומחים בארץ והעולם המיצגים את העשייה הפורייה, החשובה והמגוונת במדע התזונה, שינצלו את הבמה להבעת דעות, הצגת מחקרים חדשניים, מסקנות והמלצות המבוססות על המחקרים הבסיסיים והקליניים. בנוסף יושם דגש על החשיבות ביצירת תכניות חינוך חדשות בתחום התזונה להם תינתן במה במהלך הכינוס. נשמח כי תהוו חלק מחדוות היצירה ותיטלו חלק חשוב ופעיל במסגרת הכינוס, כמשתתפים, בתכנית המדעית/מקצועית ובתערוכה המקצועית. “איחוד כוחות” של הגורמים העוסקים במלאכה – אקדמיה, תעשייה וקובעי מדיניות הינו שילוב חשוב הטומן בחובו הבנה כי עבודה משותפת מהווה חלק חשוב מהובלת השינוי לטובת איכות חיים.
© 2018 כל הזכויות שמורות
Created by
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן